O nas

O NAS

… czyli jak to się zaczęło?


Kim jesteśmy?

Każdy, kto z kotem mieszka, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że koty nie mają właścicieli, a raczej …personel! Od wczesnego dzieciństwa zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie,  która najpierw była dla nas tylko prywatną pasją i wielką przyjemnością. Z czasem pojawiło się marzenie, żeby stało się to również sposobem na życie. 

Tak powstał SMOK , czyli nasz sklep zoologiczny, w którym rządzi czarny Waldemar. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas najcenniejszą wartością, dlatego każdego dnia szukamy produktów, które z przekonaniem możemy polecać i nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę. Nasze zaangażowanie zostało dostrzeżone i nagrodzone m. in. przez ogólnopolski miesięcznik ZooBranża.

Koci Koci…Drapki! powstały w odpowiedzi na poszukiwania tego, co koty lubią najbardziej. Testowaliśmy znaczącą większość dostępnych na rynku drapaków i zabawek, a nasze koty pokazywały, czego im brakuje. A ponieważ jesteśmy sumiennym i zdyscyplinowanym kocim personelem, postanowiliśmy stworzyć coś, co w pełni je zadowoli!

I tak powstała nowa marka Koci, Koci … Drapki!

LAUREAT NAGRODY

SFINKSY 2020

Koci, Koci … Drapki! – Laureatem nagrody AMBASADORÓW
Szczegóły na stronie: www.sfinksy.pl